Mini mýdla Pohoda

Už jste někdy navštívili pražskou kavárnu Bílá Vrána, kterou provozuje organizace Pohoda? Je to jedna z mých oblíbených kaváren, nejen že si tu pokaždé skvěle pochutnáme, personál je vždy milý a usměvavý, ale také mají super dětský koutek se spoustou hraček! V neposlední řadě ještě jedno velké významné  plus -  při odchodu si nemusíte vyčítat, že jste zase utráceli, ale naopak vás může hřát pocit, že i vaše návštěva přispěla k dobré věci. Bílá Vrána je totiž sociálně prospěšný podnik, kde jsou zaměstnáni lidé s mentálním postižením a je jim tím umožněno zapojit se co nejvíce do běžného života, jak ho zná většina z nás.

Letos je to s návštěvou kaváren tedy bohužel problematičtější, ale pražští si mohou nechat oběd zavézt a ostatní snad budou moci navštívit třeba při výletu do Prahy příští rok.

No a  proč o tom vlastně nyní píši? Jako poděkování za nákup v Bambini Outletu vám ke každé objednávce přidáváme mini mýdlo. Tato mýdla vyrábějí také lidé s mentálním postižením z organizace Pohoda. Pokud se vám mýdlo líbilo, určitě se podívejte na e-shop Pohody, je tam spousta krásných věcí. Napsala bych „pořiďte zde originální dárky k Vánocům“, ale na to je už trochu pozdě :-)  Radost sobě i druhým ale nemusíme dělat jen o Vánocích ;-)

Na závěr samozřejmě musím připomenout, že čím více u nás objednáváte, tím více mýdlíček u Pohody objednáváme zase my ;-) Pomáháte každou objednávkou. Děkujeme.

 

Lenka

Bambini Outlet

mini-mydlo-bambini-outlet

Zpět do obchodu