Vážení zákazníci, e-shop byl dne 18.3.2024 ukončen. V případě zájmu o odkup skladových zásob za velmi výhodné ceny mě neváhejte kontaktovat. Děkuji za vaší dosavadní přízeň.

Mini mýdla Pohoda

Už jste někdy navštívili pražskou kavárnu Bílá Vrána, kterou provozuje organizace Pohoda? Je to jedna z mých oblíbených kaváren, nejen že si tu pokaždé skvěle pochutnáme, personál je vždy milý a usměvavý, ale také mají super dětský koutek se spoustou hraček! V neposlední řadě ještě jedno velké významné  plus -  při odchodu si nemusíte vyčítat, že jste zase utráceli, ale naopak vás může hřát pocit, že i vaše návštěva přispěla k dobré věci. Bílá Vrána je totiž sociálně prospěšný podnik, kde jsou zaměstnáni lidé s mentálním postižením a je jim tím umožněno zapojit se co nejvíce do běžného života, jak ho zná většina z nás.

Letos je to s návštěvou kaváren tedy bohužel problematičtější, ale pražští si mohou nechat oběd zavézt a ostatní snad budou moci navštívit třeba při výletu do Prahy příští rok.

No a  proč o tom vlastně nyní píši? Jako poděkování za nákup v Bambini Outletu vám ke každé objednávce přidáváme mini mýdlo. Tato mýdla vyrábějí také lidé s mentálním postižením z organizace Pohoda. Pokud se vám mýdlo líbilo, určitě se podívejte na e-shop Pohody, je tam spousta krásných věcí. Napsala bych „pořiďte zde originální dárky k Vánocům“, ale na to je už trochu pozdě :-)  Radost sobě i druhým ale nemusíme dělat jen o Vánocích ;-)

Na závěr samozřejmě musím připomenout, že čím více u nás objednáváte, tím více mýdlíček u Pohody objednáváme zase my ;-) Pomáháte každou objednávkou. Děkujeme.

 

Lenka

Bambini Outlet

mini-mydlo-bambini-outlet

Zpět do obchodu